Kedilere dayanıklı sineklik fiyatları
Posted on: Kasım 12, 2017, by : kedi

Kedi hem çok akıllı hemde tırnakları ile yırtıcı bir hayvandır. Bu nedenle kedi için bir ürün seçerken dayanıklı olmasına dikkat etmeliyiz. Eğer kediniz hırçın ise yaptıracağınız sineklik kediye dayanıklı olması açısından çelik veya alüminyum telli olmalıdır. Ancak alüminyum kediye %100 dayanıklı bir ürün olmadığı için genelde kedilerinin tırnaklarını kesen ev sahiplerine önermekteyiz. Veya kiracılar için fazla masraf olmaması için uzun süre kullanmayacaklarını varsayarak daha ucuz olması açısından tercih edilebilir.

Ancak ev sahibi iseniz ürünün ucuz olanını seçmeniz hatalı bir seçim olur. Çünkü kediniz zamanla deforme edeceği için vereceğiniz para çöpe gitmiş olur. Bu nedenle 100 tl vermek yerine 150 tl vererek kaliteli olan ürünü seçmek en doğrusu olur. Sineklik fiyatları verilirken sizin kaç adet istediğiniz ve firmamıza olan mesafeniz önemlidir.

İstanbul anadolu yakasında iseniz daha uygun fiyat alabilirsiniz. Ancak avrupa yakasına yol parasıda eklenmektedir. Kimine göre mesafeler yakın görünür ama istanbul trafiğinde mesafeler çok uzar. Elemanı , aracı vs bunlar hep bir giderdir. Bu nedenle bize ilçenizi ve istediğiniz adedi belirtmeniz halinde kediye dayanıklı sineklik fiyatlarını alabilirsiniz.

KEDİ SİNEKLİĞİ

10 thoughts on “Kedilere dayanıklı sineklik fiyatları

  1. Merhabalar İstanbul Esenlerde oturuyorum. Sipariş versem ne kadar da elime geçer acaba. Birde en iyisi Marmara sineklik diye duymuştum, o markadan varsa nereden alabilirim.

  2. Fiyatlar gayet uygun aslında. Ben köpeğim için bir kulübe yaptırayım diye yola çıktım. Sizinkileri görünce kazıklandığımı anladım..

  3. bu ürünüzün fiyatı hakkında bir bilgim yok inşalllah fazla pahalı değildir çünkü fazla masrafa kaçacak durumda değilim

  4. acaba her yere gönderebiliyormusun bu ürünü yurtdışınada gönderiyoırmusun bu güzel ürünü merak etttimde bizim için güzel bir ürün bu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.