Kedi
Posted on: Aralık 6, 2017, by : kedi

Kediler nasıl canlılar diye bir soru soracak olursak bu sorunun cevabına kedi candır diyebiliriz. İnsana insandan sonra en yakın kendini iyi hissettiren canlıdır. Aslına bakarsanız insanlardan bile daha iyi bir seçenek olabiliyorlar. Onların o sizi anlayan tatlı ve akıllı bakışları ile onlarla dertleşebilirsiniz. Bu nedenle şuan Türkiyede bulunan evlerin yarısında kedi mevcuttur. İnsanlardan sıkılanların hemen hemen hepsi bir yakın arkadaş olarak kedi almaktadırlar. Ve bu konuda çok haklılar. Çünkü hem dertleri paylaşıp hem bizi güldüren bir varlık. O kadar tatlı oyun oynamaları, hareketleri var ki insanı çok mutlu ediyor.

Akıllı canlılar ama bir insan kadar değiller. Bazen erişkin birinin zekası bazen yeni doğmuş bebek gibilerdir. Bu nedenle onları korumamız gerekebiliyor. Evden dışarı çıktıkları zaman kaybolacaklar diye aklımız başımızdan gider değil mi ? Peki kaybolmalarımı yoksa pencereden düşmelerimi daha kötüdür. Kötünün daha kötüsü tabi ki pencereden balkondan aşağı düşmeleri ve zarar görmeleridir. Bu nedenle kedi seven insanlar olarak can yoldaşlarımızı korumak için pencere koruma alanı yaratmamız gerekir. Kedi pencere koruma dediğimiz ürünü bizler canımız kanımız yoldaşımız kediler için ürettik. Tabi bir sineklik üreticisi olarak sadece kendimizi düşünmedik. Tüm değer verenleri düşündük ve ürettiğimiz kedi sinekliğini gün geçtikçe geliştirerek kusursuz bir ürün kıvamına getirdik.

kedi sineklik
Kedi sinekliği

Kedimizin tırnaklı yırtıcı bir canlı olması nedeni ile asla zarar veremeyeceği bir tel kullandık. Sadece yırtması değil zeki olduğu için onu açmayıda başarabilirdi. Ama biz bununda çaresine baktık ve onun açamayacağı kilit sistemi taktık. Yani kedi pencere koruma ürünü olarak sinekliği son derece sağlam ve kilitli olarak ürettik. Şimdi bu ürünü tüm istanbullu kedi severlere sunuyoruz. 0543 239 78 57 – 0545 908 20 08

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.