Kedi sinekliği yaptırmak isteyenlere özel Kedi sinekliği uyarıları
Posted on: Ocak 14, 2018, by : kedi

 

 

Üretici olmayan bir sineklik firması herhangi bir sinekliği alarak montajını yapabilir ancak üretemez. Aynı zamanda üretici olsa dahi bir firma kedi sinekliği konusunda uzman olmuş sayılmaz. ”Marmara Sineklik” firması 1985 senesinden itibaren dile kolay 33 yıldır kediler için yapılacak olan sinekliği günümüze kadar geliştirmiş ve şuan son hali ile kedilere %100 dayanıklı olarak imalat yapmayı başarmıştır. Piyasada bulunan hiç bir firma ve hiç Marmara Sineklik kadar kaliteli ürün yapamamaktır. Bizlerin montajını yaptığı bu ürünü daha önce hiç bir firmanın yaptığına şahit olmadık. Ve şuan garantili olarak kedinizin yırtamayacağı harika ürünü sizlere uygun fiyatlarımız ile sunuyoruz.

kedi sinekliği
Normal bir menteşeli çalışan sineklik modelinin fiyatı 50 tl. Ancak bu 50 tl’lik ürünün kediye hiç bir şekilde dayanıklılığı yoktur. Tül ile yapılan ürün yerine krom nikel çelik tel kullanılması fiyatı 100 tl yapmaktadır. Aynı zamanda içe açılır bir şekilde özel kasa ile yapılması 40 tl ve sürme kilit kullanılması ürünü 10 tl daha maliyetli yapmaktadır. Yani ürünlerde kullanılan malzeme her yönü ile estetik bir şekilde kediye dayanıklı olarak kedili evler için yapılmış sineklik haline getirmek 150 tl olarak bir pencere başına mal olmaktadır.

Normal stor veya pileli de kedilere dayanıksızdır. Çünkü kediler bu tür sinekliklerin altından geçebilmektedir. Bu nedenle kesinlikle ”MARMARA SİNEKLİK” tarafından yapılan Kedi sinekliği ürününü kullanmanız halinde garantili ürün almış olacaksınız. 0543 239 78 57

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.