Kedi sinekliği Şişli
Posted on: Mayıs 26, 2018, by : kedi

Marmara Sineklik orjinal ve kediye %100 dayanıklı kesinlikle yırtamayacağı garantisi veren üretici firmadır. Ve Kedi sinekliği şişli, Beşiktaş, Kağıthane  hizmetimizin olduğunu belirtmek isteriz. Şimdi ürünümüz hakkında ve kedi için yapılan bir ürünün ne derecede kaliteli olmasını gerektiğini anlatacağız. Bize 0543 239 78 57 ve 0545 908 20 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kedilerimiz bizim evlatlarımız gibidir. Bunun farkında olduğumuz için onların canına değer verdiğimiz için en kaliteli malzemeler ile en iyi ürünleri yapıyoruz. Biz yıllardır binlerce eve bu ürünü yapmış ve bugüne kadar tek bir şikayet almadık. Biz şikayet alıp almamak için değil, tamamen kedilerin pencereden düşmemesi ve onların canına zarar gelmemesi adına müşteriden daha çok biz uzman olarak her yönden kediye dayanıklı kedi pencere koruma ürünleri yapıyoruz. Kediler çok zeki hayvanlardır. Kapı kolunu açarlar sürme pencereyi açarlar yani aklınıza gelen ne varsa yapabilirler. Bizde bunu bilerek onların açamayacağı, ittiremeyeceği ve yırtamayacağı şekilde ürünler tasarladık. Yıllarca her yönden ürünümüzü geliştirdik. Ve şişli kedi sinekliği hizmeti verirken müşterilerimize her zaman garanti verdik. Evet kediniz yırtamaz. Kedimiz sinekliği açamaz. Yani kedimizi evladımızı evde bırakıp cam açık bir şekilde gönül rahatlığı ile evden çıkabilirsiniz.

Ürünlerimizde kullanılan tel tamamen kedi için yapılmış ve %100 dayanıklıdır. Yani ucuz dandik bir materyal değildir. Kesinlikle yırtamaz. Aynı zamanda içe açılır bir ürün ve siz dahil hiç bir varlık ürünü dışarı ittiremez. Tel kenarlardan çıkmaz. Özel bir yöntemle uygulandığı için teli insan dahil hiç bir varlık kenarlarından dışarı ittirmekle çıkaramaz. Ve sürme kilit sayesinde kedilerimiz dahil insan dahi sürme kilidi açmadan sinekliği açamaz.

Anlattığımız ürün her yönü ile kediye dayanıklı ve şişli bölgesi dahil Beşiktaş için de kedi sinekliği hizmetimiz mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.