Kedi sinekliği istanbul
Posted on: Kasım 16, 2017, by : kedi

Her önüne gelen pimapenci cam balkoncu istanbulda kediler için sineklik yapmaya başladığını görüyoruz. Ve bunun sonucunda boşa verilen paralardan öte canı ile ödeyen evcil hayvanlarımız var. İşte tamda bu nedenle bu konuyu sizleri uyarmak adına yazıyoruz. Yırtıcı ve zeki bir hayvanınız var ve normal sineklik tüllerinden yapılan ürünler kesinlikle onların pencereden çıkmasına engel değildir. Tırnakları ile yırtacakları için kedilere dayanıklı sineklik değildir.

Biz ek iş olarak değil, bu işe yıllarımızı vermiş ve deneme yanılma yöntemi ile değil içimize sinecek kedilere dayanıklı hale gelene kadar çalışmalara yaparak piyasada bulunmayacak kalitede değerli garantili ürünler yapıyoruz. Bu nedenle ucuz olsun diye yapılan işe yaramaz ürünlere dikkat edin. Kesinlikle stor, pileli gibi ürünler dayanıksız ve sağından solundan geçebileceklerini unutmayın. Peki biz İstanbulda kedi sinekliği üreten bir firma olarak nasıl bir ürün yapıyoruz.

Bir kere kedilerin sağından solundan geçmesi imkansızdır. Aynı zamanda kesinlikle patileri ile zorlama ile açamayacakları bir üründür. Ayrıca içeri açıldığı için mahalledeki kedileri toplayıp abansalar yapabilecek en ufak şeyleri yoktur. Yani ilk etapta kediler için geçişi olmayan bir ürün imal ediyoruz. Ve sonra ki önemli nokta telin kalitesidir. Alüminyum %70 çelik %100 dayanıklıdır. Kısaca esas ürünümüz çelik tel’dir. Kedi için çelik pencere teli ile artık hiç bir şekilde korkmanıza gerek yok. Tele zarar veremez.

Biz Kedi sinekliği İstanbul üreticisi olarak maliyeti yüksek olmasına rağmen en uygun fiyatlar ile sizlere güven veriyoruz. 0543 239 78 57 – 0545 908 20 08

12 thoughts on “Kedi sinekliği istanbul

  1. Yazınız için teşekkür ederiz. Böyle bir şeye gerçekten ihtiyacımız vardı. Telefonda söz verdiğiniz gibi ürün gün içinde elime ulaştı. Teşekkür ediyorum hem kaliteli ürününüz için hemde hızlı kargolama için. Marmara Sineklik benden tam not aldı.

  2. ben samsundayım acaba sipariş versem ürün kaç günde elime ulaşır ücretini nasıl alıyorsunuz bu soruların cevabını merak ediyorum

    1. İstanbul dışı montaj hizmetimiz yoktur. Ürünü kargo ile gönderiyoruz. Ödemeyi nakit olarak hesabımıza yaptıktan sonra sipariş hazırlanıp 2 gün içinde kargoya veriliyor. Kargo ücreti size ait olarak gönderim yapılıyor.

  3. sineklik olarak sadece sinek için duymuştum böle bir ürünü duyunca şaşırdım ama çok faydalı bir ürün gerçekten insanın içini rahat ettiren bir ürün tebrikler

  4. bu telin çıkması çok güzel oldu gerçekten çok ihtiyaç olacak bir ürün en kısa zamanda tedarik etmek isterim

  5. marmara sineklik sizi çok duydum gerçekten yaptığınız ürünlerin kalitelisi ile ömürlük olduğu söyleniyor
    yaptıpınız kaliteli kedi sinekliği ürünleri için teşekkür ediyorum hayvanlar adına

  6. kedimin bu üründen zarar görmeyeceğinin garantisini verebilirmisiniz bana benim için önemli olan bu ilk başta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.