Kedi sinekliği fiyatları
Posted on: Ocak 18, 2018, by : kedi

 

Not: Son dönemde alüminyum teli çelik olarak paylaşan firmalar var. Alüminyum tel kediye %100 dayanıklı değildir ve çelik değildir. İlla bize yaptırmanıza gerek bize resmini atın size dayanır mı dayanmaz mı diye danışın yardımcı oluruz. Biz yıllardır kedi sinekliği yapan profesyonel bir firmayız.

Modelleri görebileceğiniz web sayfalarımız ( gördüğünüz gibi /kedisinekligi sayfaları bize aittir. )

http://www.instagram.com/kedisinekligi

http://www.facebook.com/kedisinekligi

Bizim telimiz kediye %200 dayanıklı ve garanti verdiğimiz üründür. Yani bir ürün yaptıracak iseniz ve size çelik denirse garanti isteyin çünkü çelik diye alüminyum yaparlar ve ufak ufak deforme olup tamamen yırtılır paranız boşa gider.

Yoğun olmamız sebebi ile telefonda hızlı ve düzgün bir şekilde fiyat veremiyoruz. Bize mümkünse whatsapp ile ilçenizi, pencere renginizi ve istediğiniz pencere / kapı boyutlu olarak bildirmeniz halinde gün içi hızlı dönüş sağlanacaktır.

Anadolu yakası pendik maltepe kartal bostancı kozyatağı göztepe kadıköy üsküdar ümraniye sancaktepe çekmeköy şişli beşiktaş etiler beyoğlu fatih kağıthane ve eyüp bölgelerine sayıya göre anlaşmalı olarak montaj hizmetimiz mevcuttur.

Beylikdüzü bakırköy küçükçekmece bağcılar bayrampaşa gibi bölgeler çok uzak kaldığı için montaj hizmeti veremiyoruz. Metro ile pendik köprüsünden uygun fiyata montaja hazır teslim alabilirsiniz.

50 tl’ye yapılan sineklikler var mı ? Var.
Peki bu sineklik kediye dayanıklı mı ? Hayır.
Ucuz bir ürün bu zamana kadar kime ne fayda vermiş ki tabi ki kimseye. Kedi sinekliği adı altında normal sadece sinek için yaptırırsanız tabi ki 40-50 tl ye yaptığımız ürünler iş görür. Ancak kedi için bir ürün yaptırıyor isek o ürün her yönü ile dayanıklı olması gerekir ki o nedenle kedi sinekliği fiyatları malzeme kalitesinin yüksek olmasından maliyeti de bir o kadar yükselten bir durumdur. 50 TL ye normal dışarı açılan ve normal tüllü bir ürünün kedi 2 güne kalmaz parçalar. Aynı zamanda internette görmüş olduğunuz gibi pileli yani akordiyon veya aşağı doğru inen stor ürünlerde hem sabit olmaması nedeni ile hemde normal tülden yapıldığı için kedi sinekliği değillerdir.

Kediler tırnakları olan yırtma kabileyetine sahip aynı zamanda akıllı canlılardır. Bu nedenle yapılacak sinekliği nasıl bir kedi açamayacak ise insanında açamaması gerekir. Çünkü kedilerin bizlerden en büyük farkı onların pati bizimse 5 parmaklı olmamızdır. Zeka ve anlayış yönünde emin olun kediler de bizler kadar iyiler ancak onların 4 ayak bizim ise 2 ayak ve 2 el ilevonlardan öne geçiyoruz. Bu size saçma gelebilir ancak bize göre durum böyle neler yapan kediler gördük neler şaşırdık kaldık. Ve bu nedenle onları engelleyek ürün imalatı yaptık. Yıllardır geliştirdik.

KEDİ SİNEKLİĞİ FİYATLARI ( İlçe, adet ve renge göre fiyatlar değişmektedir. )

Telimiz özel yırtılmaz kediye %100 dayanıklı ve dolar bazında satılan bir teldir o nedenle sürekli burada fiyat güncelliyemiyoruz. Buradaki fiyatlar aşağı yukarı bir bilgi sahip olmanız içindir. Net fiyat için özellikle whatsapp  05432397857 veya sms ile ilçenizi yaptırmak istediğiniz pencere/kapı adedi ve pencere renginizi belirtin. Telefon trafiği çok yoğun olduğu için hızlıca fiyat ve bilgi veremiyoruz.

beyaz profil için aşağıda ki fiyatları inceleyebilirsiniz. Renkli ürünler daha maliyetli olabilmektedir. Doların sürekli artması ve piyasanın dolar ile işlemesi nedeni ile maalesef fiyatlar güncel kalamayabilir. Net fiyatlar için ilçeniz, adet ve pvc rengini whatsapp veya telefon ile belirtip net fiyat alabilirsiniz.

Bu fiyatlar aklınızda aşağı yukarı rakam oluşması içindir. Montaj ilçesi, yol ve usta parası gibi etkenler nedeni ile sayı, ilçe ve renk belirtip net rakamı alabilirsiniz.

  • Dışarı açılır alüminyum telli ekstra kasalı ve kilitli pencere için kedi sinekliği fiyatımız 150tl den, dışa açılır alüminyum telli ekstra kasalı ve kilitli kapı için kedi sinekliği fiyatımız 250 ‘tl den başlamaktadır.
  • İçe açılır alüminyum telli özel kilitli pencere için kedi sineklik fiyatlarımız 175 tl’den başlamaktadır.
   İçe açılır alüminyum telli özel kilitli kapı için kedi sineklik fiyatlarımız 300tl’den başlamaktadır.
  • Dışarı açılır çelik telli ekstra kasalı ve kilitli pencere için kedi sinekliği fiyatımız 225  ‘tl den, dışa açılır çelik telli ekstra kasalı ve kilitli kapı için kedi sinekliği fiyatımız 400’tl den başlamaktadır.
 • İçe açılır çelik telli özel kilitli pencere için kedi sineklik fiyatlarımız 225 tl’den başlamaktadır.
  İçe açılır çelik telli özel kilitli kapı için kedi sineklik fiyatlarımız 400 tl’den başlamaktadır.

Aşağı yukarı fiyatlar bu şekilde belirttiğimiz gibi adet, pencere kapı rengi ve istediğiniz ilçeye göre fiyatlar değişmektedir. Peki bu ne demektir. 1 adet isterseniz örneğin 100 tl olan ürün daha yüksek fiyatlara gelir ancak 4-5 adet isterseniz normal  fiyattan işlem görür. Aynı zamanda istediğiniz montaj ilçesi önemlidir. Örneğin istanbul dışına hizmetimiz yok.
Bu şekilde kafanızda aşağı yukarı bir fiyat çıkarak bize whatsapp ile istediğiniz model, adet ve ilçenizi belirtirseniz net kedi sinekliği fiyatını alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.