Kartal kedi sinekliği
Posted on: Mart 4, 2018, by : kedi

Genellikle kedili evler için yapılan ve kedi sinekliği olarak adlandırdığımız birçok şirket bulunmaktadır.
Kartal kedi sinekliği birçok kişinin tercihleri arasında olmayı başarmıştır.

İletişim 0543 239 78 57 – 0545 908 20 08

Paslanmak çelik kedi teli piyasada sıklıkla kullanılmamaktadır. Özel olarak alımı gerçekleştirilen bu telin yapımı ve sinekliğe uygulanma aşaması oldukça zor olmak ile beraber, aynı zamanda sineklikçi ve pimapencilerin uygulanması da çok zordur. Uygulansalar bile üzerlerine köşebent ve vida atarak çok çirkin bir görüntü oluşmaktadır. Bunun içinde bu işlemi yaptırmadan önce çalışmak istediğiniz şirket ile anlaşmanız gerekmektedir. Uygulanma sırasında hiçbir şekilde estetiğe zarar gelmeden uygulanmalıdır. Bu tellerden sinek geçmesi mümkün değildir. Kediler de hiçbir şekilde zarar veremez. Ve en önemli unsur ise kötü bir görüntü oluşmamaktadır. Kısaca söylemek gerekirse mükemmel bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.
Tel önemlidir fakat yapılacak sistem bundan daha önemlidir. Dışarı açılan sineklikler bir süre sonra kilitli bile olsalar güneş, yağmur nedeni ile plastik kısımları çürür ve bu siz farkında olmadan gerçekleşir. Bu sebep ile kesinlikle içeri açılır ürün almanızı tavsiye ederiz. İçeri açılabilen Kartal kedi sinekliği üretim aşamasında plastik tarafı akşamlar menteşe v.s. içeride kaldığı için dışarıda olan etkenlerden çok az zarar görmektedir.
Eğer sizlerde can dostlarınız olan kedilerinizin güvenliği için kedi sinekliği arıyorsanız herhangi bir şirket ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.