Kalitesiz kedi sinekliği yaptırmayın
Posted on: Ocak 16, 2018, by : kedi

Kedi sinekliği ucuz olacak bir ürün değildir. 50-100 tl ye yapılacak olan bir ürüne kediye dayanıklı bir ürün diyemeyiz.

Görmüş olduğunuz gibi bizim firmamız ile görüşüp bilgileri aldıktan sonra fiyat için değil de acelesi olduğu için başka bir firmaya ürün yaptıran bir müşterimiz bizimle tekrar iletişime geçip yukarıda görmüş olduğunuz gönderiyi whatsapp üzerinden iletmiştir.
kedi sineklik
Yaptırmış olduğu kedi sinekliği adı altındaki üründe telin yerinden çıkmasından ziyade kedinin odaya girip yeni doğacak bebeği rahatsız etmesin amacı ile yaptırılmış bu üründe bir kilit dahi yok. Direk olarak oda kapısına en ucuz şekilde yapan firma müşterinin işine yarasın yaramasın derdinde değil paramı alıp gideyim derdindedir.
Biz Marmara Sineklik olarak her zaman en kaliteli şekilde olacak fiyatı veririz.İsteyen yaptırmasın. Ucuz dandik malzemeli işçilikli ürünü isteyenlere yapıp bizde arkamıza bakmadan gitmesini biliriz. Ancak bu bizim vicdanımıza sığmaz.
Kalitesiz kedi sinekliği yaptırmayın. Paranıza yazık. Biz kedinin asla zarar veremeyeceği, açamayacağı, telini çıkartamayacağı en kaliteli kedi sinekliği ürününü yapıyoruz. İletişim 0543 239 78 57

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.