Çelik kedi teli Çelik Sineklik
Posted on: Ocak 30, 2018, by : kedi

Çeliğin sağlamlığını ve estetik görünümü sineklikte bir araya getirerek Kediler için çelik tel sineklik yaptık. Üstelik Türkiye’de ilk ve tek bu ürünü yapan firmayız.

Şimdi diyeceksiniz ki nasıl ilk ve tek yapan firmasınız. Bir çok yerde bu ürün satılıyor. Yazılanlara ve çizilenlere bakarsak yıllardır neler yapılmıyor neler edilmiyor. Müşteri çekmek için yazılanlara itibar edenler maalesef 3 gün sonra pişman oluyor. Kimisi tuvalet penceresinin arkasına koyulan yani menfez arkası kalın çirkin alüminyum teli kullanıyor. Kimisi patili cam kullanıp havayı kesiyor. Sözde ev hava alsın diye pencere açıyoruz ama yine evi havasız bırakıyoruz. Kimisi paslanan estetikten uzak çelik kullanıyor kimisi kümes teli kullanıyor. Ve bunların hepsine ÇELİK KEDİ TELİ SİNEKLİK adını veriyorlar. Gelin bize görün kaliteli güzel estetik sinek böcek geçmeyen havayı kesmeyen bir ürün nasıl olur.

kedi sinekliği

ÇELİK SİNEKLİK TEL NASIL OLMALI NERELERDE KULLANILIR?

Çelik dediğimizde aklımıza ne geliyor. Kedilerin zarar veremeyeceği sağlamlıkta bir ürün geliyor değil mi ? Kedinin zarar veremeyeceği yukarıda saydığım bir çok tel mevcut. Ancak ürün estetikten uzak ve kullanışsız olduğu zaman neye yarar. Alın kendiniz takın 5 liraya kümes teli. Yani mantık olarak bir usta ürünün en kullanışlı şekilde ve en kaliteli şekilde pencereye uygulamakla yükümlüdür. Sağından solundan perçin veya vida atıp ekstra ekstra malzemelerle kapatmaya çalışarak bir kedi sinekliği yapılmaz. O nedenle Marmara Sineklik Türkiye’de ilk ve tek kaliteli estetik doğru düzgün garantili kedi sinekliği yapan firmadır demek yanlış olmaz.

2 thoughts on “Çelik kedi teli Çelik Sineklik

 1. merhaba
  Çandarlı-İzmirdeki evimizin
  balkon ve sürgülü camlarına
  kedilerimize dayanıklı sineklik arıyoruz.
  bizi yönlendirmenizi rica ederiz
  önbayrak ailesi

 2. Selamlar, ben marmariste ikâmet etmekteyim, bir çelik kedi sineklik teli ihtiyacím var, hizmet eliniz buralara kadar uzanír mí? Uzanír ise, ölçüsünü verdigimiz takdirde sürgülü kapíya çelik sineklik kedi teli yapmaníz mümkün olur mu? Montajíní kendimiz yapabilir miyiz? Büyük ölçülü bir çerçeve olacagí için gönderme yöntemi nasíl olacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.